Δανειστική Βιβλιοθήκη

Με χαρά σας παρουσιάζουμε τη σχολική μας βιβλιοθήκη που οργανώθηκε και λειτουργεί για πρώτη σχολική χρονιά από τους ίδιους τους μαθητές μας!

Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον κατάλογο με τα διαθέσιμα βιβλία της βιβλιοθήκης μας.

Κανονισμός Δανειστικής Βιβλιοθήκης

Ευχαριστούμε επίσης:

Την ηλεκτρονική υπηρεσία «Βιβλιοδανός» για την αφιλοκερδή βοήθεια που διαρκώς μας προσφέρει διευκολύνοντας το έργο της οργάνωσης της βιβλιοθήκης και βοηθώντας μας να φέρουμε τα παιδιά κοντά στο βιβλίο και συγχαίρουμε την Υπεύθυνη καθηγήτρια της Δανειστικής μας Βιβλιοθήκης Φιλόλογο κ. Καλλιόπη Κωσταριδάκη που με την συμβολή του Συλλόγου Καθηγητών αλλά και των ίδιων των μαθητών μας κατάφερε ουσιαστικά και χωρίς υπερβολή να "ΑΝΑΣΤΗΣΕΙ" τη Βιβλιοθήκη του Σχολείου μας !!!